Tselluliidivastane kehamähis


Protseduuris kasutatakse kolme koostisosa:
    1.Termoaktiivne kontsentreeritud saleduskreem, mis kutsub pealekandmise kohal esile lokaalse hüpereemia. Laiendab kasutuskohal perifeerseid pindmisi veresooni ja parandab kahjustatud piirkondade verevarustust, mis võimaldab nahal muutuda tundlikumaks toimeainete suhtes, mis lahustavad rasvarakkudest moodustunud sõlmekesi.
Toimeained: luuderohu ekstrakt (kootav, toniseeriv toime), lehtadru ekstrakt, metüülnikotinaat (omab perifeerseid veresooni laiendavat efekti).

  2.Tselluliidivastane biokontsentraat märgatava modelleeriva toimega, mis on valmistatud keeruliste taimsete komplekside, nagu luuderohu ekstrakti ning pruunvetikate põis- ja lehtadru baasil. Tänu taimeekstraktide suurele joodisisaldusele omab tugevat keha toksiinidest vabastavat toimet. On ideaalne vahend võitluses üleliigse rasva ladestumise ja tselluliidi moodustumise vastu.

  3. Kreem keha ümbermõõdu vähendamiseks sentimeetrites, mis normaliseerib mikrotsirkulatsiooni kahjustatud piirkondades, aitab kaasa vedeliku äravoolule, omab desintoksikatsiooni (mürgitustavat) toimet ja normaliseerib ainevahetust kasutuskohal. Looduslik vahend tselluliidi raviks, mis hävitab vedeliku ja rasvarakkude kobarad, mis on tselluliidi aluseks.


Vastunäidustused: rasedus, imetamine, türeotoksikoos, veenilaiendid, põletikulised nahahaigused, onkoloogilised haigused.